Štěňátka

Když jsme se rozhodli pro chov štěňátek RR přemýšleli jsme, co je pro nás nejdůležitější. Při pozorování tohoto plemene jsme poznali spousty psů. Na výstavách, vycházkách, při coursingu a spoustě jiných aktivit. Byli krásní, tmaví, světlí, důrazní, bojácní, velcí i malí, prostě různí.

Ridgeback je úžasné plemeno, navázané na svého pána – milující a věrný. Rádi bychom, aby naše štěňátka přinášela svým majitelům jen radost a štěstí, tak jako nám. Proto se snažíme vybírat rodiče zdravé, nepříbuzné a s milou povahou. Nekoukáme na to jestli je pes výstavní šampion, ale jestli k našim zrzulkám ladí a jestli si sedí.

Naše fenky i štěňátka dostávají tu nejlepší možnou péči. Máme svou paní vet, která je s námi od první fenečky. Štěňátka jsou odchovávána u nás doma. Jsou přivykána na všechny možné zvuky, na děti, na jiné pejsky…samozřejmě pravidelně odčervována a očkována. Chceme předávat páníčkům pejsky vymazlené, socializované a s takovou povahou, aby se rychle stali nepostradatelnou součástí nové smečky.

Na oplátku očekáváme, že si štěně pořizujete po zralé úvaze. Víte, že tu s Vámi bude 10 – 15let. Při vědomí toho, že potřebuje kvalitní stravu, dobrou péči vaši i veterinární a hlavně obrovské množství lásky. Protože to je něco, co Vám rhodéský ridgeback vrátí měrou nezměřitelnou a neskutečnou. Je to velký zrzavý ranec štěstí a proto si zaslouží být milován.

Pokud jsou Vám tyto věci vlastní budeme moc rádi, když se přijedete podívat a třeba si vyberete některé z našich miminek. Stanete se tak členem velké zrzavé rodiny, která Vám bude vždy připravena poradit nebo se jen potěšit z Vašich zážitků.