Novinky

17.5. Všechna štěňátka už mají svůj domov

Od včerejšího dne jsou všichni naši E broučci ve svých nových domovech – lásenky naše, přejeme Vám krásný dlouhý život plný lásky – vaší vůči páníčkům a jejich k vám ❤️….věřím, že jsme vybírali dobře 😘🥰
Páníčkům moc děkuju za zprávičky a fotečky, moc doufám, že vám naši šmoulíci budou dělat jen a jen radost – tak jako ji od svého prvního nádechu dělali nám 😍!

16.5. Edgar vyrazil na Slovensko

I Edgárek se dočkal své rodiny a jako poslední odjel se svou novou rodinou. Fotky ze společného focení před odjezdem k nahlédnutí zde.

14.5. Edmond odjel s páníčky

Bráškové si pohráli spolu i s mamkou Adélkou a Edmond odjel se svojí novou rodinou k Chrudimi. Před odjezdem jsme ještě stihli vyfotit pár fotek z loučení.

12.5. Fotky z návštěv

Dorazily nám fotky z 6. týdne od Petra, za které ještě jednou moc děkujeme. Také přišly snímky z 8. týdne, kde byla ještě celá banda pohromadě.

7.5. Eiby vyrazila domů

Eibynka také odjela se svými páníčky do nového domova. Foto z odjezdu zde. Edgar a Edmond zatím vyhlížejí své páníčky a užívají si hrátek s maminkou Adél.

5.5. Štěňátka začínají odjíždět do svých domovů

Uteklo to jako voda a štěňátka už odjíždí do svých nových domovů. Fotky z loučení k nahlédnutí zde.

28.4. Nové fotky

Každému ze štěňátek jsme doplnili jejich nové fotky v postoji, v sedě a také ridge. 

26.4. 7 týdnů

Uteklo to jako voda a štěňátkům bylo 7 týdnů. Proběhlo první očkování a vše zvládla s naprostým přehledem. 

V tomto týdnu se u nás sešlo hodně mazlících návštěv a užili jsme si společně velkou dávku legrace.

Fotky z profi focení nahlédnutí zde.

4
Vrh E - 6 týdnů

23.4. Velké focení

Když si s mrňaty, přáteli a jedním profíkem užijete krásný nezapomenutelný den 😍. Díky za něj i za to zachycení, realita bez úprav prostě tak jak se děje a jak jí žijeme 🥰 právě teď v tuhle chvíli a v tento okamžik …to by se mě nikdy nepovedlo!
Zbylé fotečky ze super dne … a to nej, to nás čeká brzy ❤️

21.4. Sluníčko

Sluníčkoooo, konečně pořádné sluníčko! Řádit venku je tak priiima 😄😍… lovení míčků a slézání malé hory je děsná prča 😉a to ještě až panička najde tunel, co tak dobře uklidila po našich starších sourozencích 😄 to bude teprve švanda 😉. A mamča se může v klidu opalovat ❤️

20.4. 6 týdnů

Je to vůbec možné? Prckům je šest týdnů 😍! Rostou snad z hodiny na hodinu – spí méně a méně, o to víc si hrají, zlobí se navzájem a ochutnávají další a další dobroty. Konečně jsme se dostali i víc ven. Iglu se nějak zmenšuje a ohrádka občas vypadá jak bitevní pole. Mamina stále kojí, obzvláště když je tu návštěva – musí přeci ukázat jak je šikovná a vzorná (ale musím uznat, že taky je 😉 ). Je prý před námi týden plný adrenalinových zážitků…focení, očkování, čipování, cestování autem a spousty dalších věcí! Moc se na těšíme 🙂.
Fotečky tady 🙂 

Tři kloučci hledají ty nejúžasnější domovy…v případě zájmu pište na mail nebo volejte 732983874. Mazlící návštěvy vítány 😉

17.4. Mazlení

Naši broučci si užívají návštěv plnými doušky 🥰…neskutečně rostou a mění se před očima! Kéž by nám aspoň trochu víc přálo počasí…foťáčku se venku nějak nechce ostřit…tak snad příště…díky za mazlení a těšíme se na další 🙂…návštěvní kalendář je stále otevřen 😉
E vrh (Hazinas 8th Heri x Adele Morana Akanaka)

16.4. Návštěvy

Hurá dostali jsme se konečně zase na chvíli ven. Návštěvy jsou v plném proudu a mládežníci si je užívají 😉. Každá mazlící návštěva je u nás vítána.

15.4. Geenuška slaví 14. narozeniny

Vážně to zažíváme…Aliss Angee Magmabona 14 let…❤️ lásko, mravenečku zrzavý díky za každou minutu tvého života, za všechny tvé dětičky a každý vybalený sáček, dárek…za každou zbaštěnou Heru a vybouchlý pelíšek… děkuju ❤️

12.4.

To to letííí. Mládežníkům už je 5 týdnů 🙂. Na oslavu jim aspoň na chvíli svítilo sluníčko a poprvé si proběhli celé velké hřiště…mamina nás pořád krmí ve velkém. Ráno nám panička dává trošku granulek, aby měla čas uklidit ohrádku – no, bereme to jako děsnou zábavu 🙂. Jinak baštíme od maminy a večeře to je vždycky mňamkaaa. Mlíčko s masíčkem je naše oblíbené a vždycky ho baštíme raketovou rychlostí – jako bychom nejedli celý den😃😄. Chození na plínku nám jde 😉 a venku někteří šikulínci chodí pěkně na travičku…tak snad nám to vydrží. Velký víkend jsme si užívali navštěv a mazleníčka. Těšíme se na další 😉.
Fotky z pátého týdne.

10.4. Velikonoční pondělí

Vylezlo sluníčko – konečně!!! Než nám páníček poseká velký výběh, tak vezmeme zavděk ohradkou na vířivku 😄🤩…jooo a lidi chápete, že nám matka kradla plyšáky a nosila si je na svůj pelech…to jsou dneska, ale matky 😄… páníček seká a s námi to ani nehne 😉…a prý než se probudíme budeme mít ohrádku i s travičkou 🤩.
Každému štěňátku jsme na stránce vrhu E přidali novou fotku z velikonočního focení.

6.4.

V den kdy Déčka slavila 2 roky byly našim Ečkům 4 týdny …pozorovat je je větší a větší zábava. Sedět s nimi je neskutečně nabíjející a užívat si to s nimi chodí i naše vnoučátka. Zkusili jsme nafotit pár portrétovek do albíčka 🙂…ovšem jak je u nás klasika – nejdřív se vybila zrcadlovka, pak digitál a nakonec i sluníčko…
nějaké momentky ze čtvrtého týdne klasicky tady 😉

Fotky ze čtvrtého týdne zde.

5.4.

Naše Déčka mají dnes krásné druhé narozeniny 😍🥰😍. Broučci naši, přejeme vám pevné zdraví, samé šťastné a veselé dny s vašimi milujícími a milovanými páníčky, spousty vychazek, mlsinek a parťáků dvou i čtyřnohých ❤️💕❤️!❤️ Těšíme se na fotečky z oslav 😘.
Daggi, Darwinek, Emička, Týnuška, Archienek a Delonek ( Zaliwa Ndoto Purple Rain x Adele Morana Akanaka).

30. 3.

Byly nám tři týdny ❤️. Už se začínáme navzájem pošťuchovat, vrčet na sebe, štěkat a okusovat. Cestujeme již na jistějších nožkách a celkem slušnou rychlostí.

Už máme puppy box rozdělený na spací a venčící půlku 😃. Ovšem jak to tak vypadá, zruší se box úplně, protože náš posledníček pan světle zelený, jako první dokázal vylézt ven 😄. A bráška oranžový ho velmi rychle následoval.

Budeme muset zase ostříhat drápky! Jo a říkali jsme vám, že jsme dostali první příkrm? Fotečky máme hlavně spací 😀😄, ty v pohybu se nám moc nevedou 😉. Těšíme se na první návštěvní víkend.

Fotečky z třetího týdne k nahlédnutí zde.

23. 3.

Mimísci rostou, koukají a začínají chodit. Už mají poprvé ostříhané drápky. Mamina Adele zvládá péči o ně úplně sama a nás nechává jen zajišťovat svůj jídelníček 🙂. Někteří mládežníčci stále hledají ty nejúžasnější domovy. V případě zájmu pište na hanysova.lida@seznam.cz 🙂 Fotky z prvního týdne a fotky z druhého týdne.

16. 3.

Štěňátkům je týden. Rostou jako z vody. Na stránce VRH E jsme doplnili aktuální fotku ke každému štěňátku a jeho aktuální váhu.

11. 3.

Tak a jsem v tom zase až po uši 😍❤️💝…budu sedět v ohrádce a přemýšlet, jaký je to zázrak 🥰. Naše Ečka (Adele x Pablo) a jejich první dny mezi námi ❤️ … hledáme pro naše zázraky ty nejúžasnější milující domovy ☺️. V případě zájmu nám napište nebo zavolejte.

9. 3.

Nejkrásnější dárek k MDŽ – VRH E je mezi námi.

Jak hezky oslavit MDŽ 🙂 – to ví naše Adélka 😄. Po dvou poněkud probdělých nocích kdy se tvářila, že miminka přijdou určitě teď se rozhodla, že se na to může vyprdnout🙂. Rodit doma v porodní bedně je těžká nuda. Většinu dne strávila pátráním po co nejužším prostoru venku kam by případná dítka odložila. Navečer ji došlo, že nic nevykoumala a že přeci musí paničce dát něco k MDŽ, když kvůli ní páníček ani pro kytičku dojít nemohl. A tak v 17.25 přišel na svět náš první klučík z vrhu E😉❤️…pan černý vážící 434g 😍…po něm postupně následovali pan oranžový 385g, modrý 500g, zelený 380g a šedý 414g…když už jsme si říkali, že Adélka s Pablem špatně pochopili objednávku 😄 – tedy děti aspoň půl na půl, rozhodla se Adelka trochu vylepšit skóre 😉…přišly holčinky růžová 424g, červená 365g a po opravdu velké pauze žlutá 416g vážící princeznička 😍…Adélka byla neskutečná a celý porod si řídila sama a zvládla to na jedničku ❤️. Jsem na ni moc pyšná! Máme tedy krásný dáreček v podobě osmi nádherných zrzavých miminek, která se po první kontrole jeví jako standardní 😍. Jsme neskutečně šťastní a pyšní na Adele a Pabla ❤️❤️ a moc doufáme, že se nám pro jejich dětičky podaří najít ty nejúžasnější domovy a páníčky, kteří je budou milovat ❤️☺️❤️….a jen tak mezi námi – Adele se rozhodla rodit sice v bedně, ale museli jsme do ní dát pelíšek, který jsme kdysi koupili céčkům, ze kterých pochází Adélčina maminečka Keysi 😄…celý ho vyhrabala a jakékoli úpravy odmítala – podařilo se mi jí ho sebrat až dnes, když se konečně šla poprvé vyvenčit 😉. Je to prostě děvče s názorem 😄…díky moc všem, kteří na nás mysleli a byli nápomocni – bez vás by to nešlo 😉…
a protože to by nebyla Adele, aby neměla poslední slovo, tak svůj názor na poměr miminek ještě přehodnotila a po 17hod přidala na zrzavou hromádku štěstí ještě jednoho kloučka 😍 s váhou 490g(světle zelený)….až se trochu vzpamatujeme, tak přidáme broučka i do galerie.

27. 2.

Ráno jsme vyrazili i s Emánkem na studenou procházku. Adélka 53. den březosti. Více fotek nalezne zde.

6. 2.

Dnes jsme zajeli k našim oblíbeným vetům na sono. Máme potvrzeno, že náš adrenalinový výlet nezůstal bez následků…budeme se tedy těšit na věci budoucí…Adele se tváří velmi důležitě už teď. Držte nám pěsti přátelé – díky všem bláznivým světa událostem se snad splní náš tři roky plánovaný sen.

5. – 7. 1.

A tak po marném shánění dalšího parťáka na cestu vyrážíme jen s Milanem a Adele vstříc dánskému dobrodružství. Cesta byla vesměs klidná, drobné zádrhely vybudili adrenalin řidiče do té míry, že jsme jeli prakticky non stop. Na ubytku jsme byli v slušném večerním čase a mohli si odpočinout před dnem D. Nutno podotknout, že v Dánsku bylo stejně úžasné počasí jako v Čechách…tedy deštivo, pošmourno nebo pro změnu deštivo. Pršet nám přestalo vždy protekčně na krytí a vycházku po něm (samo už skoro potmě). Foteček je tedy pomálu a ještě se mi nedaří je stáhnout…ale dodáme.

Adele se Pablo evidentně líbil a tak předvedla stejné číslo jako s Tatarem…tedy než jsme se stačili prakticky seznámit byl hlavní bod dne splněn beze zbytku. Což druhý den předvedli v ještě rychlejí verzi…

4. 1.

Když máte nějaké představy a plány a ten nahoře velký smysl pro humor…tak místo hárání v únoru se vám začne zdát už koncem prosince, že zřejmě začne Adelka dříve…pak si jedete nechat udělat první progesteron – jen abyste se ujistili, že tedy příští úterý vyrážíte na krytí…a ono ejhle, nutno vyrazit prakticky hned :-). Adelce je jedno, že auto, další řidič a překladatel jsou vyjednaní až za pět dní…ona chce prostě na výlet hned. Adelka zřejmě chtěla, aby znakem Ečkového vrhu byl prostě úplněk.