Adele Morana Akanaka

Adele Morana Akanaka

Plemeno: Rhodesian Ridgeback

Datum narození: 14.11.2017

Porodní váha: 236g

Otec: Furaha Ashiq Manwë

Matka: Cathy Morana

Barva: Červená pšenice

Výška: 65cm Váha: 33,5kg

RTG: DKK O/O, DLK O/O, OCD neg/neg, SA neg.

DNA profil

JME: čistá po rodičích

Chovná fena ČKRR/ dam

Plnochrupá, nůžkovitý skus

Nyní: Morana kennel

Rodokmen: přední strana, zadní strana

Zdravotní testy: DM a hemophilia B, Locus D

Adele je vyplněním mého snu o princezně, která doplní naší smečku na správný počet. Když nazrál čas a naše srdce byla připravena otevřít se další zrzulínce, mysleli jsme, že se dočkáme holčinky po Geenušce. Naše přání nebylo vyslyšeno.

Plánovaná vnoučátka po Cathy nás naplnila nadějí, která se splnila více než vrchovatě. Adele je neskutečným mixem své matky Keysi a otce Fury s typickým laškovnictvím babi Gee. Povahu má nepopsatelnou. Svými kousky nás neustále překvapuje a dokazuje, že ač jsou všichni zrzečci úžasní, každý je naprostý originál. A Adele je originál nad originály.

Neustále zůstává hravým štěnětem, který si neuvědomuje sílu a váhu svého těla. Každé ráno je jejím rituálem přijít mne obejmout a olíbat – moje čelo, zuby a ramena by mohli vyprávět. Je neskutečnou vzpruhou pro svou babi Gee a byla prima parťákem i tetičce Aime. S Deniskou složila canisterapeutické zkoušky. Tím, že s její výchovou pomáhaly borderky Zorinka a Emánek mívá někdy bordeří nápady, které stojí za to. Doufám, že jednou svou hravost, naivitu a velkou lásku předá i svým potomkům.

Zdravotní testy

Fotogalerie