Novinky 2020

Chystáme se na miminka

Ač to tady tak nevypadá náš život se řítí zvláštními oklikami a pořád se něco děje. Doplňování stránek vázne a já se moc omlouvám. Budu se velmi snažit doplnit všechny složky, všechny roky a spoustu událostí, které nás potkaly a které nás ještě doufejme potkají. Prosím o trpělivost.

35

Adele má narozeniny

Naše vnoučátka z Akanaky a s nimi i náš malý Dyndylínek slaví třetí narozky! Zlatinka, přeji vám všem pevné zdravíčko a krásný milující život, ty nej páníčky všichni máte. A ty, naše malá velká Adelko buď stále tak svá a doufám, že si spolu ještě užijeme hooodně legrace. Příští rok by mohl být velmi velmi plodný….

23. 10. Archy Chelone Barbata

Má první a jedinečná by dnes slavila 16 narozeniny…broučku, stále tě mám ve svém srdci a pořád na tebe myslím. Díky za tvůj pozdrav zpoza Duhového mostu, protože já vím, že to Drndě je a jsou chvíle, kdy její objetí je tvé! Oslavte tam nahoře tvé narozky pořádnou party a pozdravuj všechny své dětičky a kámoše, kteří už si užívají tvé společnosti. Jednou se určitě shledáme, mám tě ráda…

19. -20.9. KV a SV výstavy ČKRR Pesopark Uhříněves

Bylo krásně a my si vyrazili užít dvoudenní výstavu. Naše výlety na Orlík byli vždy nezapomenutelné a musím říct, že jejich náhrada v Pesoparku je naprosto adekvátní, ne – li v mnoha věcech i lepší. Počasí vzhledem k datumu božské a společnost více než vybraná. Podařilo se mi – vzhledem k mým běžeckým schopnostem (nikdo mě neutěšujte, sama dobře vím, že mám co dělat, abych si nevyrazila zuby, Adele mne nevynesla z kruhu a ještě mne nepostihl infarkt) umluvit Alenku, aby se po letech vrátila do výstavního kruhu…vyplatilo se.

Holky spolu neskutečně ladí a šlape jim to! To, co na mne z fotek, (díky Petře!) čiší je pohoda, soustředění, všechny Adelčiny myšlenky (u některých jsem ráda, že je znám jen já) a dobrá nálada všech zúčastněných…jsou to momenty, které nám nikdo nevezme…samozřejmě nesměli chybět Adelčina ségra Arbi a bráška Abík. V sobotu byla Adele v openu V3/23, ségra Arbi VD/23 (G. Weron) a Abík ve třídě pracovní V3/3 (J.Ryk). V neděli Adele V/22, Arbi VD/22 (J.Ryk) a Abík obhájil V3/4 (G:Weron) ve stejných třídách. Díky za nádherný víkend všem přátelům a hlavně Manwe gangu za bezva společnost a jako vždy dobré rady.

Léto

Slunečný víkend a návštěva, pro naše děvčata ech adrenalinová…celé dopoledne ji dnes dospávaly. Škoda, že spousta foteček z bitek Adele a Belunky je rozmazaná…dokázali si hrát dlouhou dobu…jednu chvíli se spustila i babi Gee (video jsem začala natáčet až asi po 10min jejich blbnutí)…Belunka se děvčatům snažila prakticky ukázat na co jsme jim po celé léto napouštěli vaničku – samo naprosto marně…já ty naše holky miluju! Byly moc šikovné a malý ďáblík Belka taky…

3. 8. CHS Tebogo

Dnes se v CHS Tebogo, jejíž zakladatelkou je naše Conny Morana, narodila naše další zrzavá vnoučátka. Porod byl tentokrát bez komplikací a můžeme se těšit z 9 zrzavých klubíček. Blahopřejeme a přejeme spousty mlíčka a super páníčky v pravý čas…

XVII.Klubová výstava ČKRR 25. 7. Brno Žebětín

Tento víkend pro nás začal smutně a jen díky přátelům a rodině jsem přišla na jiné myšlenky. Moje zlaté holky hned poslaly fotečky Akimkových sester, aby mne aspoň trochu potěšily….

Na výstavě, kterou jsem hlásila s tím, že Adele se předvede v rukou profíků jsem byla naším dočasným (faleškovým) melancholikem přesvědčena o opaku. A tak jsem vtipně v manželových botách, v pohodlném ohozu rozhodně ne připraveném na kruh a jak jsem zjistila později z fotek i s brýlemi na hlavě, byla nucena vystavit jí sama.

No, jsem pyšná na to, že mne nevynesla z kruhu, což umí, že jsme obě přežili i běh po 3 hod na sluníčku a jen mne mrzí, že jsem ji neukázala v celé kráse, kterou samozřejmě oplývá. Moc děkuji za fotečky! Protože jsme se vrátili navečer a Adele s vyspala cestou z výstavy, tak jsme došli na naše tradiční večerní plavání. Tady se ovšem Adele už prezentovala nááádherně, ovšem nebyl u toho rozhodčí. Ale mě je to jedno – pro mne jsou ty holky stejně nejkrásnější! Lidičkové moji – děkuju! Hlavně celému Manwe gangu za bezva společnost! Adele byla ve třídě open VD/25 a její bombový bráška Abík V1 CAC v pracovní třídě. Gratulujeme všem zúčastněným.

Dnes ráno odešel poslední mušketýr z našich Áček…Akim Morana 31.3. 2008 – 25.7. 2020…Akimku pozdravuj za Duhovým mostem maminečku Archy, které jsi byl tolik podobný až mám pocit, že mne opustila znovu, ale s krásně prožitým a odžitým seniorským životem…ze srdce děkuji páníčkům Diance a Ondrovi za krásný Akimkův život.

Pesopark Uhříněves 20. 6. Bonitace ČKRR

Dnes Adele složila svou zkoušku z dospělosti a je z ní chovná fena. Vzhledem k tomu, že se zřejmě chystá hárat a je s ní tedy těžší pořízení, je zázrak, že prošla bez ztráty kytičky. Máme velkou radost!

Ségra Arabeska Akanaka byla samozřejmě stejně šikovná. Babi Angee může být na svá vnoučátka z Akanaky pyšná. Už tři z nich jsou chovnými (první byl Abík). Fotečky na FB stránkách ČKRR.

16. 6.

Bert Ashton Morana 23. 11. 2009 – 16. 6. 2020 dnes odešel za Duhový most za mamkou a sourozenci. Díky za péči a lásku, kterou jste mu Dášo, Aničko a Lukáši věnovali.

14. 4. Angeee má narozeniny

Dnes je to 11 let, kdy jsi se vyloupla na svět – 11 let, kdy jsi mou nejúžasnější společnicí, zrzavým mravenečkem, s horou nápadů, které mne udržují v bdělosti, největším zlodějem slaných tyčinek a vybalovačem čokolád i vánočních dárků, které ti nepatří, parťačkou do nepohody, co podrží ve chvílích nejtěžších!…a také báječnou maminou a teď už i mnohonásobnou babičkou…lásenko naše Gee, Geenuško, Angeenko, Žížo, Žížaláku, Angeelo či Mravenečku – přeji tobě i tvým sourozencům hlavně pevné zdravíčko a buďte tu s námi ještě dlouho! Já i tvá vnučka Adele tě potřebujeme!

31. 3. náš A tým má narozeniny…

Náš A tým slaví 12 narozeniny (Archy Chelone Barbata x Jabulani of Ka-Ul-Li´s Ridges)…Aguško, Anetuško, Akimku a snad i Amelie a Anthejko – zlatinka naše přejeme vám pevné zdravíčko a ještě spousty času s těmi nejpáníčky na světě! Airuško, tolik jsem doufala, že i tobě připijeme na zdravíčko – chci poděkovat tvé paničce, že boj o tebe nevzdala, stejně jako kdysi tvá maminečka Archy – hloupou poznámku, že ,,takové “ štěně by nemělo ani být jste spolupřežili o dlouhých 11let a 11měsíců. Díky, díky všem úžasným páníčkům našich prvních jedinečných…pusu za Duhový most Ayshinko, Alphuško, Archienku, Anthony, Airinnko ….

27. 2.

Dnes odešla po dlouhém boji s nejtěžší nemocí za Duhu za maminkou Archy naše princeznička Airinne Morana (31. 3. 2008 – 27. 2. 2020). Děkuji Alence i celé její rodině, za krásný a hlavně milující domov…