TOPlist

Štěňátka od nás

Když jsme se rozhodli pro chov štěňátek RR přemýšleli jsme, co je pro nás nejdůležitější. Při pozorování tohoto plemene jsme poznali spousty psů. Na výstavách, vycházkách, při coursingu a spoustě jiných aktivit. Byli krásní, tmaví, světlí, důrazní, bojácní, velcí i malí, prostě různí.

Ridgeback je úžasné plemeno, navázané na svého pána - milující a věrný. Rádi bychom, aby naše štěňátka přinášela svým majitelům jen radost a štěstí, tak jako nám. Proto se snažíme vybírat rodiče zdravé, nepříbuzné a s milou povahou. Nekoukáme na to jestli je pes výstavní šampion, ale jestli k našim zrzulkám ladí a jestli si sedí.

Naše fenky i štěňátka dostávají tu nejlepší možnou péči. Máme svou paní vet, která je s námi od první fenečky. Štěňátka jsou odchovávána u nás doma. Jsou přivykána na všechny možné zvuky, na děti, na jiné pejsky...samozřejmě pravidelně odčervována a očkována. Chceme předávat páníčkům pejsky vymazlené, socializované a s takovou povahou, aby se rychle stali nepostradatelnou součástí nové smečky.

Na oplátku očekáváme, že si štěně pořizujete po zralé úvaze. Víte, že tu s Vámi bude 10 - 15let. Při vědomí toho, že potřebuje kvalitní stravu, dobrou péči vaši i veterinární a hlavně obrovské množství lásky. Protože to je něco, co Vám rhodéský ridgeback vrátí měrou nezměřitelnou a neskutečnou. Je to velký zrzavý ranec štěstí a proto si zaslouží být milován.

Pokud jsou Vám tyto věci vlastní budeme moc rádi, když se přijedete podívat a třeba si vyberete některé z našich miminek. Stanete se tak členem velké zrzavé rodiny, která Vám bude vždy připravena poradit nebo se jen potěšit z Vašich zážitků.

 

Copyright © 2009 Morana