TOPlist

Novinky 2018

Najdete nás i na FB pod stejným jménem a daří se nám tam být rozhodně aktuálnější!

30. 6. Céčka maj narozeniny!

Je to neskutečné, ale naše Céčka slaví 4 narozeniny. Zlatinka naše přejeme Vám hodně zdravíčka, spousty mlsinek a dlouhých procházek s páníčky a hromadu lásky, kterou Vám vaši páníčci dávají. Posíláme pohlazení z rodného domu a pusinku na čumáček od nás i maminečky Gee, tetičky Aime a neteřinky Adele. Máme vás rádi!

Svátek matek ve Víru

Nečekaně dorazili nejmladší dvounozí a stejně nečekaně jsme si udělali výlet za Bomíškem a Efi a samo jejich paničkou do Víru. Byla velká vycházka a také nějaké focení...samo, že moje fotky taky budou, ale tyhle fotila martička a já moc děkuju - a na rozdíl od ní - je mi líto mazat. Díkyyy :-)

30. 3. Ačka slaví 10. narozeniny

Čas letí jako bláznivý a i když tomu nevěřím je to dnes 10 let, co narodily naše první štěňátka...lásenky naše zrzavé, přejeme vám hlavně hodně zdravíčka a ještě spousty let s úžasnými páníčky. Velká vzpomínka letí i za Duhový most za Aishinkou, která nás naprosto nečekaně opustila v lednu - s maminečkou Archy jistě sledují naše kroky a těší se až se jednou všichni setkáme...

13. 1. je tady!!!!

Je to tady...naše smečka má zase plný počet. Přivezli jsme si malou vnučku Adele Morana Akanaka, kterou pro nás porodila naše Cathy Keysi Morana. Díky Kejsinko za splnění snu a za to jak jsi byla neskutečně šikovná a statečná. Babi Gee měla ohromnou radost...tetičce Aime hned došlo, že to není návštěva a dva dny s námi nemluvila :-). Snad jim ten malý ďáblík rozsvítí život jako nám. Vítej Adelko!

 

Copyright © 2009 Morana